Back from the warp

Dow2_warp_travel Nareszcie po długiej przerwie Eye of Madness wraca z niebytu.

 
 

Niestety musiałem napisać tego bloga na nowo, dlatego też zajęło mi to dłuższą chwilę (głównie braki czasowo-motywacyjne) ale w końcu przysiadłem i dokonałem dzieła. Jak to się mówi nie ma tego złego gdyż pozwoliło mi to usunąć sporo starych niedociągnięć i przemyśleć temat na nowo. Jak to będzie się rozwijać czas pokaże a na razie w ramach pracy u podstaw zamierzam powoli dodawać nową treść i funkcjonalności.

 Co nowego?
Po pierwsze przesiadłem się w ramach eksperymentów z Joomli na WordPressa. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce ale póki co jestem zadowolony, gdyż Joomla była jednak trochę za dużym kombajnem jak na tak małą stronę i pomimo mniejszej kontroli WP wydaje się dużo prostsze w użyciu.
Po drugie lepsza integracja z twarzo-książką – posty będą automatycznie przesyłane na FB fanpage a komentarze na stronie też będzie można umieszczać za pomocą swojego konta FB.
Po trzecie wreszcie to co wielu z was wkurzało – zrezygnowałem z jakiegokolwiek logowania na stronie, teraz cała treść jest dostępna dla tzw. „anonimowych” użytkowników.
I wreszcie po czwarte będzie łatwiejszy dostęp do starych postów. Wszelkiego rodzaju newsy będą przypisane do poszczególnych miesięcy natomiast większe artykuły będą pogrupowane w kategorie przypisane do działu Archive.

To na razie tyle zmian, zobaczę jak to się będzie kręcić. Oczywiście czekam na wasze komentarze i sugestie co warto poprawić/dodać aby korzystanie ze strony było wygodniejsze.

Dodaj komentarz